Jesteśmy młodym zespołem z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży handlowej i finansowo-ubezpieczeniowej.
Mamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i szkoleniu. Pracowaliśmy
z małymi zespołami i dużymi organizacjami.
Naszą karierę zawodową rozpoczęliśmy od aktywnej sprzedaży bezpośredniej, kwalifikując się do prestiżowego grona najlepszych doradców na świecie.
Następnie przeszliśmy przez wiele szczebli kariery menedżerskiej.
Począwszy od menedżera zespołu, dyrektora oddziału, dyrektora regionalnego.
W międzyczasie pełniliśmy funkcje prezesów zarządu spółek handlowo - usługowych.
Dzięki efektywnej pracy osiągnęliśmy szereg wyróżnień w skali kraju i świata.
Były one przyznane za wyniki sprzedażowe, profesjonalną obsługę klienta
i zarządzanie.
Przyczyniliśmy do wyszkolenia ponad 300 aktywnych Agentów, do powstania kilkunastu zespołów agentów i kilku oddziałów w jednym z największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w kraju - Amplico AIG Life.

BIOGRAFIE:
Jerzy Taber ur. 1966 r., współzałożyciel i współwłaściciel Firmy Prosperia Doradztwo Finansowe Sp. z o.o., Prezes Zarządu.
Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
Doświadczenie zawodowe: w latach 1993 - 2004 współpraca z Amplico Life na wszystkich szczeblach sprzedaży bezpośredniej.
Agent - sprzedaż kilkuset polis indywidualnych, wielokrotny laureat elitarnego Klubu Lidera, laureat prestiżowej nagrody LIMRA International Inc za najwyższą jakość sprzedaży produktów ubezpieczeniowych.
Unit Menedżer, Kierownik Agencji, Dyrektor Agencji.
Wypromowanie 40 Agentów do grona prestiżowego Klubu Lidera i Ligii Mistrzów.
Wypromowanie 14 Unit Menedżerów i 5 Dyrektorów Oddziałów w strukturze sprzedaży Amplico AIG Life. Wypromowanie 6 laureatów prestiżowej nagrody LIMRA International Inc. za jakość sprzedaży produktów ubezpieczeniowych.
Dyrektor Regionalny ds. Sprzedaży - zarządzanie jednym z największych
i najdynamiczniej rozwijających się regionów w Polsce.

1994 - 1996 Prezes Zarządu Firmy Jevi Polska Sp. z o.o., zajmującej się koordynacją sieci milionowej rzeszy dystrybutorów w Polsce i na Świecie.
1992 - 1996 stworzenie organizacji zrzeszającej ok. tysiąca dystrybutorów sprzedaży bezpośredniej, organizator i mówca na seminariach szkoleniowo-motywacyjnych dla kilku tysięcy uczestników.
1992 - 1993 prowadzenie agencji ubezpieczeń majątkowych
1991 - 1993 współwłaściciel firmy produkcyjno-handlowej

OSIĄGNIĘCIA DODATKOWE:
1993 Uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach w USA organizowanych przez Harteis Corporation i O'Brien Enterprise o tematyce przedsiębiorczości i zarządzania sprzedażą.
1993 - 2004 Uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych konferencjach dla najlepszych Agentów i menedżerów sprzedaży w AIG.
Uczestnictwo w szeregu szkoleń z zakresu: sprzedaży, finansów, marketingu
i rozwoju osobowości w Polsce i w USA


Katarzyna Wilkowska-Taber ur.1967 r., współzałożyciel i współwłaściciel Firmy Prosperia Doradztwo Finansowe Sp.zo.o, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds.Sprzedaży.
Wykształcenie: wyższe techniczne.

Doświadczenie zawodowe: w latach 1993 - 2004 współpraca z Amplico Life na wszystkich szczeblach sprzedaży bezpośredniej.
Agent - sprzedaż kilkuset polis indywidualnych, laureat wyjątkowej nagrody 10-cio boju elitarnego Klubu Lidera oraz Ligii Mistrzów, laureat prestiżowej nagrody LIMRA International Inc za najwyższą jakość sprzedaży produktów ubezpieczeniowych.
Unit Menedżer - jeden z najlepszych menedżerów zespołów Firmy AIG wyróżniona wieloma nagrodami krajowymi i międzynarodowymi.
Kierownik Agencji, Dyrektor Agencji - Wypromowanie 40 Agentów do grona prestiżowego Klubu Lidera i Ligii Mistrzów.
Wypromowanie 14 Unit Menedżerów i 5 Dyrektorów Oddziałów w strukturze sprzedaży Amplico AIG Life. Wypromowanie 5 laureatów prestiżowej nagrody LIMRA International Inc. za jakość sprzedaży produktów ubezpieczeniowych.

1994 - 1996 Wiceprezes Zarządu Firmy Jevi Polska Sp. z o.o., zajmującej się koordynacją sieci milionowej rzeszy dystrybutorów w Polsce i na Świecie.

1992 - 1996 stworzenie organizacji zrzeszającej ok. tysiąca dystrybutorów sprzedaży bezpośredniej, organizator i mówca na seminariach szkoleniowo-motywacyjnych dla kilku tysięcy uczestników.

1992 - 1993 prowadzenie agencji ubezpieczeń majątkowych

OSIĄGNIĘCIA DODATKOWE:
1993 Uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach w USA organizowanych przez Harteis Corporation i O'Brien Enterprise o tematyce przedsiębiorczości
i zarządzania sprzedażą.
1993 - 2004 Uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych konferencjach dla najlepszych Agentów i Menedżerów sprzedaży w AIG.
Uczestnictwo w szeregu szkoleń z zakresu: sprzedaży, finansów, marketingu
i rozwoju osobowości w Polsce i w USA.